ŞRD 3K GRUP Hakkında

2005 Yılında kurulan SRD 3K GRUP, kısa sürede inşaat sektöründe öncü bir firma olmayı başarmış önemli bir şirkettir.

Ülkemizde yapılan toplu konut, villa, sosyal tesis, stadyum, hastane ve önemli sayıda mimari işi uluslararası kalitede ve öncülükte inşa etmiştir. Ülkemizde ve dünyada doğa koşullarına uyum sağlayan, estetik ve tarihi değerleri dikkate alan ve bu anlamdaki çalışmalarına kalite ve sağlamlığı prensip edinmiş, proje ve uygulamalarına hızla devam etmeyi hedefleri arasına koymuş yenilikçi bir firmadır. Kuruluşundan bu yana mimari ve enerji projelerinde de çalışmalarını sürdüren ŞRD 3K GRUP, bu alanda tesis sahiplerine ve yöneticilerine mühendislik ve mimarlık hizmetleri sunmaktadır. ŞRD 3K GRUP, Türkiye'de, özellikle alış-veriş merkezlerine yönelik hizmetlerine yaklaşımıyla farklı bir profil sağlamayı sürdürmüş olup, insanı ve binayı çevresiyle birlikte ele alan bir misyon taşımaktadır.

Bilgi birikimine, bilgi işlemeye ve teknoloji geliştirmeye özel önem vermekte olup, mühendislik ve mimari başarıları yurt içi ve yurt dışı bilimsel çevreler ve iş yaptığı kurumlar ya da devletler tarafından ödüllendirilmiştir. Mimaride ve kalitede sektörün aranan markası olmayı kısa sürede başarmış olan ŞRD 3K GRUP, sosyal tesis planlama ve inşası, yol, köprü ve tünel planlama ve inşası, pis su ve temiz su yeraltı tesislerine yönelik altyapı çalışmaları, askeri tesislere yönelik çalışmalar, içme suyu, atık su kolektörleri ve drenaj sistemleri, petrol boru hatları ve ölçüm kutularına yönelik imalat, petrol depolama tesisleri, biyo-gaz tesis projeleri, alternatif enerji tesis projeleri, yangın sistemlerinin mühendislik çalışmaları, iklimlendirme ve havalandırma tesisleri, özel hizmet binaları, hastaneler, çevre düzenlemesi peyzaj, regresyon ve villa gibi pek çok alanda yurt içi ve dışı çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektöründe deneyimli kadrosu, uzaman ekip ve uzman kişi ve kurumlarla çalışan ŞRD 3K GRUP, Yüksek kalite anlayışı, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenlik Yönetim Sistemlerini içeren Entegre Yönetim Sistemi sertifikalarına yönelik çalışmalarına da sürdürmektedir. Kuruluşun 5. Yılında, Türkiye ‘de bir ilk ’e imza atarak, sermayesini yıllanmış şirketlere oranla çok daha ileriye taşımayı başarmış, çeşitli kritik ve yüksek değerli sözleşmelere imza atmış olup aynı zamanda sosyal amaçlı yardımlarında bizzat içinde bulunmuş örnek bir şirkettir.

Toplum yararını gözeten güvenilir ve girişimci bir kuruluş olarak anılmak, doğal kaynakları verimli kullanmak, sektöründe dünya standartlarını yakalamak için modern teknolojilerle eşit zamanda hareket etmektedir. Türkiye’nin hemen her bölgesinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde inşaat faaliyetlerinde, enerji yatırımlarında ve proje yatırımlarında öncülükle yer alan ŞRD 3K GRUP, ülkemizin en zor istihdam yaratılan bölgelerine hizmet götürmüş olup, sosyal ve kültürel sorumluklarını bu bölgelerde de yerine getirmiş ve getirmeye devam etmektedir. ŞRD 3K GRUP tüm hizmetlerinde daima toplumun kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuiyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş olup, aldığı her işi zamanında, bütçesinde ve kalite değerleri içinde bitirmeye özen göstermiştir.

ŞRD 3K grup Hakkında


2005 Yılında kurulan SRD 3K GRUP, kısa sürede inşaat sektöründe öncü bir firma olmayı başarmış önemli bir şirkettir. Ülkemizde yapılan toplu konut, villa, sosyal tesis, stadyum, hastane ve önemli sayıda mimari işi uluslararası kalitede ve öncülükte inşa etmiştir. Ülkemizde ve dünyada doğa koşullarına uyum sağlayan, estetik ve tarihi değerleri dikkate alan ve bu anlamdaki çalışmalarına kalite ve sağlamlığı prensip edinmiş, proje ve uygulamalarına hızla devam etmeyi hedefleri arasına koymuş yenilikçi bir firmadır...